Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

Künye

İmtiyaz Sahibi / Yöneticisi:

Serdar KARAGÖZ

GSM:
0544 690 11 15

E-Mail:

bilgi@rehberbilgi.com

 

YAYIN İLKELERİ

Rehber Bilgi Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır, rehberbilgi.com Haber portalımız 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır.

Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur.  rehberbilgi.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. 

 

YASAL BİLDİRİMLER

Rehberbilgi.com adlı İş haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, bilgi@rehberbilgi.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz tarafımızdan incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. 

 

 
Facebook
-