Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

Evden çıkmadan para kazandıracak iş fikirleri 2021
2020 yılında en çok para kazandıracak karlı iş fikirleri! En kazançlı ve basit iş fikirleri
Evden çıkmadan para kazandıracak iş fikirleri 2021
 
İş Fikirleri >> 23 Şubat 2021 - Saat: 18:00

1Fotoğrafçılık

Düğün, kurumsal etkinlikler, aile portreleri ve daha fazlası için profesyonel fotoğrafçılar talep edilmektedir. Ve bu işi evinizden dışarı çıkarabileceğiniz için , serbest fotoğrafçılık işinin başlangıç ​​maliyetleri nispeten düşüktür.

Ayrıca, müşteri yükünüzün ve programınızın sorumluluğunu üstleneceksiniz, bu nedenle profesyonel fotoğrafçılık, yan gelire sahip olmanın harika bir yoludur.

 

2. Katering işletmeciliği

3. Bahçe peyzaj işleri

4. E ticaret

5. Organik Tarım

Araziniz varsa, organik tarıma başlamayı düşünebilirsiniz. Bu işe başlamadan önce bir araştırma yapmalısınız.

6. Düğün Planlama Hizmetleri

Düğün planlamacıları her zaman talep görmektedir. Planlama becerisi ve personeliniz varsa, kendi düğün planlama hizmetlerine başlayabilirsiniz. Bu iş, ılımlı yatırımlar gerektirir.

7. Diyet Yemek Dükkanı

Bir sonraki küçük işletme fikri diyet gıda dükkanıdır. Bir çok insan kilo vermek ve diyet gıdalarını kabul etmeye hazırdır. Böylece bir Diyet Gıda mağazası başlatmak kesinlikle kârlı bir ilişkiye dönüşecek. Bu işe başlamadan önce çok fazla araştırma yapmanız gerekir.

8. Ev onarım hizmetleri

Her evin onarımı, dolayısıyla ev onarım işine başlanması çok iyi bir iş seçeneği olabilir. İnşaat ve inşaat bilgisine sahipseniz, ev onarım hizmeti işine başlayabilirsiniz.

9. Casus yazılım ve Güvenlik Hizmetleri 

10. Deri ve Parfüm Mağazası

Bir diğer perakende iş fikri deri ve parfüm işidir. Bu işte, dükkanınıza deri çanta, seyahat çantası, cüzdan, kemer, parfüm ve diğer hediyelik eşyalarınızı tutabilirsiniz. Bu tip ürünlere olan talep her zaman oradadır, bu nedenle her zaman düşmeyen bir iş fikridir.

11. Emlak komisyoncusu

Emlak komisyonculuğu düşük yatırımla karlı bir iş seçeneğidir. İyi temaslara sahip metro şehirlerinde yaşıyorsanız, bu işe kolayca başlayabilirsiniz.

12. Mum Yapımı

Mum yapımı düşük yatırım iş fikridir. Bu iş evden de başlatılabilir. Balmumu yapmak için kalıp, malzeme gibi hammaddeye ihtiyacınız vardır. Toplu üretim için hazır mum makinesi satın almayı düşünebilirsiniz.   Kaynak: moneyexcel.com

 
Facebook
-