Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

Çatalca mesire ve piknik alanları! Çatalcanın en güzel kamp yerleri
İstanbul Çatalcada bulunan en güzel mesire ve piknik yerleri
Çatalca mesire ve piknik alanları! Çatalcanın en güzel kamp yerleri
 
GEZİ REHBERİ >> 15 Aralık 2019 - Saat: 11:22

Çatalca

Çiftlikköy Tabiat ve Mesire Alanı

En sakin piknik yerlerindendir. Oturma masaları yan yana olmayıp mesafeli biçimdedir. Çeşmesi mevcut olup sinek sıkıntısı çekeblirsiniz. 

Çatalca Piknik Sefası

Mangal için uygun bir piknik alanıdır. Hamak kurulu olmayan masa yok denecek kadar azdır. Çocuk oyun alanları ve mini hayvanat bahçesi vardır. 

Şıramandere

Barbekü ve oyun alanları en fazla olan piknik yerlerindendir. (Engelli tuvaleti mevcuttur.) At binme voleybol ve büfe hizmeti bulunmaktadır.

İnceğiz mesire yeri

Biraz kalabalık piknik alanı ücretsizdir.

Çilingoz Tabiat Parkı

Doğa ve deniz manzarasıyla plaja girebilir piknik yapabilirsiniz. Plajda akıntı ve dalga çok olsada ziyaretçi sayısı gayet iyi. Haziran ayı çilingoza gitmek için en ideal zamandır. Ayrıca kamp ve bungalov evi vardır. At binme ve su sporları yapılabilir.

Gümüş pınar köyü

Köyde ballı germe su yolu bulunmaktadır. Akarsuyu olan piknik yerinde doğa manzarası çok fazladır. 

Çakıl göleti

Balıkçıların sıkç uğradığı yerdir. Genellikle sessiz sakin bir mesire alanı olan çakıl göleti 1984 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Ormanlı köyü

Eşsiz manzarasında doğa ile iç içedir.

 

 

İstanbulda bulunan bütün gezilecek mesire ve piknik yerleri için tıklayınız

 

 

UYARI Rehber Bilgi internet sayfalarında bulunan yazılı, sesli ve görüntülü malzemelerin tamamı ya da bir bölümü, Rehber Bilgi'nin daha önceden yazılı izni alınmadan hiçbir haber içerik kopyalanamaz, yayımlanamaz, hiçbir ortamda kaydedilemez, kamuya açık yerlerde gösterilemez, değiştirilemez ve uyarlanamaz. İzinsiz kullananlar hakkında Fikir ve sanat eserleri kanununun 71. maddesi gereğince hakkında yasal işlem yapılacaktır.

 

 

 
Facebook
-