Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

Ümraniye mesire ve piknik yerleri! Ümraniyenin en güzel mangal yerleri
İstanbul Ümraniyede gezilecek yerler ve piknik alanları
Ümraniye mesire ve piknik yerleri! Ümraniyenin en güzel mangal yerleri
 
GEZİ REHBERİ >> 15 Aralık 2019 - Saat: 11:14

Ümraniye

Ümraniye millet bahçesi piknik alanı

Büyük bir alan üzerinde konuşlu piknik alanında mangallar doğalgaz ile çalışmaktadır. Dumanı ve yangını ortadan kaldıran bu çözüm sayesinde daha sağlıklı vakit geçirilmekedir. Çocuk oyun alanlarının olduğu son derece temiz ve tercih edilen piknik yeridir.

 

Hacegan hatıra ormanı

Piknik için gayet ideal bir yerdir. Wc, mescit, çeşmesi olan oturma bankı bulunan biraz kalabalık mesire alanında çocuk parkuruda vardır. 

 

Trabzon park piknik alanı (Çırçır)

Yem yeşil orman içinde çok temiz havası olan mesire yerinde pideciler var. Doğal malzemelerden yapılan pideler ziyaretçiler tarafından beğenilmektedir. Tepe noktada yer alan piknik yerinde sanki burası İstanbul değil diyebilirsiniz. 

 

Tantavi park mesire yeri

Hacı Arif Şimşek parkı

Piknik için elverişlidir. Temiz doğası ile cazibe merkezi haline gelmiştir.

 

Neydi Devegeçidi C tipi piknik alanı

Sakin ve yürüyüş alanları muntazam olan temiz havasıyla çok ziyaret edilen piknik yerinde tavşan sayısı oldukça fazladır. 

 

Hekimbaşı kent ormanı piknik alanı

Genellikle aksöğüt ve sedir ağaçlarıyla dolu orman kampçılar için uygun olsada piknikçilerin vazgeçilmez adresidir. Ormanda karabatak, tilki ve tahatlı gibi hayvanlar barınmaktadır. 

 

 

İstanbulda bulunan bütün gezilecek mesire ve piknik yerleri için tıklayınız

 

 

 

 

 

UYARI Rehber Bilgi internet sayfalarında bulunan yazılı, sesli ve görüntülü malzemelerin tamamı ya da bir bölümü, Rehber Bilgi'nin daha önceden yazılı izni alınmadan hiçbir haber içerik kopyalanamaz, yayımlanamaz, hiçbir ortamda kaydedilemez, kamuya açık yerlerde gösterilemez, değiştirilemez ve uyarlanamaz. İzinsiz kullananlar hakkında Fikir ve sanat eserleri kanununun 71. maddesi gereğince hakkında yasal işlem yapılacaktır.

 
Facebook
-