Rehber Bilgi

Rehber Bilgi

Koronavirüs biyolojik savaş projesi mi!
Koronavirüs proje mi!
Koronavirüs biyolojik savaş projesi mi!
 
BİLGİ REHBERİ >> 22 Mart 2020 - Saat: 09:20

2005 yılında Amerikalı bir yazarın kitabında koronavirüsün on yıl süreceği yazıyor. Peki bu yazar bunu nasıl bildi? (Komplo teorisidir)

 

Akıllara ilk gelen ABD'nin karada havada yapamadığını biyolojik silah projesi ile koronavirüs adı altında zayıf güçsüz ülkelerin önce ekonomisini sonra nüfuslarını ortadan kaldırmak olabilir. Başta Çin gibi büyük nüfuslu ve ekonomisi gelişmiş olan ülkeler hedef alınmakta olabilir. Bu virüsü yayan ülke ilacı hiç kimse ile paylaşmayıp sadece kendilerini kurtaracaktır. Diğer ülkeler kovid19'a ilaç bulurlarsa kurtarabilirler.

 

Kehanetler isimli kitap adeta geleceği bilmiş ve yazmıştır. 15 yıl önce bu bilgileri nasıl yazdığı elbette herkes tarafından sorgulanabilir. Bütün bunlar yapay zekanın ilk adımlarıda olabilir.

 

İnsanlar tamamen bize bağımlı kalsın youtube netflix gibi ağlarda e ticaret siteleri ile hep bize kazandırsın fikri ve kağıt para yerine bitcoin kullandırma çabası.

 

Özetle insanları korkutarak sosyolojik olarak kontrol altında tutmak ve kendi sermayelerine muhtaç etmekte akıllara gelmektedir. RNA virüsü olan korona kovid 19'a ilaç bulamamak gelişen dünyada çok saçma gelmektedir.

 

Koronavirüs kehanetleri

 

 

 
Facebook
-